Ehliyet Sınavına Hazırlık Kursu

Sürücü Kursu Fiyatları Adana şehrine özel ve yüksek başarı oranı ile siz değerli kursiyerlerimize sunulmaktadır. Bildiğimiz üzere ehliyet sınavında teorik olarak 3 temel dersten sınava girmekteyiz. Bu sınavdan başarılı olan adayları birde direksiyon sınavı beklemektedir. Hem teorik sınavda hem de direksiyon sınavında geçer not olan en 70 puanı almanız gerekmektedir. Kursiyerlerimizden bazıları küçük yaşlarda imkanları dahilinde araba kullanmayı bir şekilde öğrenmiş bulunmaktadır. Ancak bu arkadaşlarımız kadar şansı olmayan hiç araba kullanmayan arkadaşlarımızında sayısı gerçekten azımsanacak kadar değildir. Zaten sınavlarda da en çok bu arkadaşlarımız zorlanmaktadır. İşte bu evrede Özel Adana Akabey Sürücü Kursu devreye girmekte ve deneyimli idarecileri ve güçlü, bilgili, tecrübeli eğitim kadroları, modern sınıfları, ders araçları ve son model arabaları ile sizleri ehliyet sahibi yapmaya devam etmektedir.

Şimdiye kadar bir çok öğrenciyi ehliyet sahibi yapan sürücü kursumuz genel anlamda bakıldığında başarı oranını teorik ve direksiyon da %85 - %90 ların altına düşürmemiştir. Kısa bir süre içerisinde ismini duyurup, sayılı kurslardan biri haline gelmiştir. Bu başarının arkasında yenilikçi ve kaliteli eğitim anlayışı içerisinde, olaya aday gözünden bakarak, ekip çalışmasında bulunmasıdır. EHLİYET almayı düşünen kişilere, AKABEY SÜRÜCÜ KURSU ile görüşmeden karar vermemelerini ısrarla tavsiye ederiz.

YENİLİKÇİ VE KALİTELİ EĞİTİM “Artık sizin de bir sürücü kursunuz var” sloganıyla Adana’nın Çukurova ilçesinde eğitim faaliyetlerine devam eden AKABEY Sürücü Kursu, kursiyerlerinin başarı oranlarını yüzde 90 seviyesine taşımasıyla şehrin ilk tercihi. Kentte oldukça saygın ve önemli bir yere sahip olan eğitim merkezimizin başarısının sırrı, “Yenilikçi ve kaliteli eğitim anlayışı içerisinde, olaya aday gözünden bakarak yapılan ekip çalışması” olarak açıklanabilir.

EĞİTİMDE İLKE; VE SONUCUNDA BAŞARI! Ehliyet almayı düşünen, direksiyon hakimiyetini geliştirmek isteyen ve etkili sürüş tekniklerini merak edenleri Sürücü Kursumuza davet ediyoruz. Bizimle görüşmeden karar vermemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.

Teorik Ders Saatlerimiz

Sürücü Kursumuz Eğitim Çözümleri Departmanı, sürücü adaylarımızın iş yoğunluğunu dikkate alarak, sizler için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler. Teorik ders saatlerimiz Hafta İçi Sabah, Hafta İçi Akşam ve Hafta Sonu olmak üzere 3 gruptan oluşmaktadır. Online ön kayıt yaptırmak için tıklayınız....

Acele Edin Sınavı Kaçırmayın Önümüzdeki İlk Ehliyet Sınavı İçin SON Gün 10 Mart. Kontenjanlarımız Sınırlıdır.
0322 202 00 80 - 0505 202 00 80

Eğitimler & Bilgilendirme

Ehliyet Sınavına Hazırlık Kursu Direksiyon Geliştirme Dersi Kurs Verdiğimiz Ehliyet Sınıfları Ehliyet Sınav Takvimi Gerekli Evrak & Harç Ücretleri Geçmiş Yıllarda Çıkan Sorular

Online İşlemler

Online Ön Kayıt Yapın Kazançlı Çıkın Kursumuz Hakkındaki Düşüncenizi Yazın Sürücü Belgesi Randevusu Alın

Kursiyer Yorumları

Toros Mahallesi Ahmet Sapmaz Bulvarı
No:37 Kent Apt. D:28 Çukurova / ADANA
Yol Tarifi Alın + 90 (0322) 202 00 80
Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız
Toros Mahallesi Ahmet Sapmaz Bulvarı
No:37 Kent Apt. D:28 Çukurova / ADANA